2021-11-11 | Šv. Martyno šventė

2021 m. lapkričio 11dieną lopšelyje-darželyje „Dobiliukas“ vyko nuotolinis šventinis rytmetys „Sankt Martin im Kindergarten“. Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ingrida Petrylienė, kartu su meninio ugdymo mokytoja Rima Butiene ir „Zuikučių“ grupės ikimokyklinukais kvietė vaikučius, kurie dalyvauja Goethes instituto projekte „Vokiečių kalba priešmokykliniame ugdyme. Pirmoji pažintis“, drauge švęsti Šv. Martyno dieną, dalintis šiluma, gėriu ir draugyste.

Džiugu, kad šventiniame rytmetyje dalyvavo mūsų draugai iš Klaipėdos lopšelio-darželio „Giliukas“ priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės vaikučiai kartu su mokytoja Lina Patkaukiene bei Klaipėdos „Varpelio“ mokyklos-darželio pradinukai su mokytoja Virginija Boettcher.

Šį šventinį rytą, pačių vaikučių gamintų žibintų šviesoje, skambėjo vokiškos dainos, buvo prisiminta Šv. Martyno istorija ir jo geri darbai, organizuota eisena su žibintais, žaidžiami žaidimai, šokami rateliai bei įteiktos dovanėlės ir diplomai. Smagu, kad buvimas kartu su draugais, nors ir nuotoliniu būdu, pripildė vaikučių širdeles gėrio, džiaugsmo ir šilumos.