2021-09-22 | Europos judumo savaitė


EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ

„SAUGUS IR SVEIKAS TVARIAI JUDĖDAMAS!“ 

Aktyviai, smagiai, sportiškai bei pozityviai nusiteikusi Klaipėdos lopšelio-darželio „Dobiliukas“ bendruomenė 2021 m. rugsėjo 16-22 dienomis dalyvavo Europos judumo savaitėje „Saugus ir sveikas tvariai judėdamas!“.

Laikantis visų saugumo reikalavimų, vyko daug ir įvairios veiklos įstaigoje ir kieme, į kurią įsitraukė ne tik vaikai, mokytojai, bet ir ugdytinių tėveliai. Buvo organizuojamos fizinį aktyvumą skatinančios akcijos „Į darželį pėstute!”, „Aplink darželį!”, aktyvios veiklos „Rytinė mankšta – kas rytą nauja!”, terapiniai dailės, muzikos užsiėmimai, veiklos „Kneipo“ takelyje, plokščiapėdystės korekcinės mankštos, projektinės veiklos, suteikiančios galimybę praktiškai išbandyti tokias sporto šakas, kaip krepšinį, futbolą, tenisą, mini golfą.

Smagu, kad šios savaitės metu buvome pakviesti ir į Klaipėdos lopšelį-darželį „Sakalėlis“, kur vyko sportinė veikla „Judu saugiai ir sveikai, rungtyniaujam draugiškai ir linksmai!“.

Drąsiai galime teigti, kad aktyvi veikla mums, „dobiliukiečiams“, tinka ir patinka!!! Judumas – tai mūsų pozityvių minčių, energijos ir sveikatos šaltinis.