2019-01-09 | Renginys


Nuo spalio 8 d. iki  gruodžio 1 d. mūsų įstaigos  ugdytiniai dalyvavo neformalaus sveikatos ugdymo konkurse „Judriausias darželis“, skirtame  Lietuvos valstybės šimtmečiui ir „Klaipėda - Europos sporto miestas 2018“ paminėti.

 Įstaigos darbuotojai, vaikai, tėvai dalyvavo įvairiuose renginiuose: „Europos judmo savaitėje“, „Spalvoti linkėjimai rudeniui“, „Skėčių ir guminių batų parade“, „Judu ir linksmai gyvenu“, taip pat estafetėse tarp grupių, sporto šventėje „Futboliukas kviečia žaisti“, renginyje „Šimtmečio bėgimas“.

           Judėjimas - tai sveikatos garantas, todėl svarbu buvo per tą laikotarpį aktyviai judėti, daugiau laiko būti gryname ore, pabūti visiems kartu, bendradarbiauti, organizuoti išvykas.

             2019 m. sausio 9 d. „Gilijos“ pradinėje mokykloje, sporto salėje įvyko konkurso „Judriausias darželis“ baigimasis renginys. Kuriame dalyvavo „Šimtakojų „ grupės vaikai, VSP specialistė ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja. Renginyje vaikai puikiai padainavo, pašoko, pasilinksmino kartu su kitų darželių vaikais ir renginio vedančiuoju „Bumbulu Bumbuliausku“.

Renginio pabaigoje Visuomenės sveikatos biuro direktorė  įteikė padėką  ir dovanas už dalyvavimą konkurse ir palinkėjo dar daugiau būti aktyvesniems ir dalyvauti sekančiuose konkursuose.