2018-11-23 | Sporto šventė


Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Dobiliukas” lapkričio 23-ąją svečiavosi Klaipėdos lopšelio-darželio „Atžalynas” priešmokyklinukai su priešmokyklinio ugdymo mokytoja Rasa Polikevičiūte-Kirtikliene. Jie kartu su Klaipėdos lopšelio-darželio „Dobiliukas“ priešmokyklinukais, priešmokyklinio ugdymo mokytojomis Vitalija Survilaite, Lina Pluščiauskiene, meninio ugdymo mokytoja Rima Butiene ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Justina Valančiene dalyvavo bendroje sporto šventėje „Futboliukas kviečia žaisti!

Sporto šventę organizavo priešmokyklinio ugdymo mokytoja Vitalija Survilaitė, jai talkino priešmokyklinio ugdymo mokytoja Lina Pluščiauskienė, kuri supažindino svečius su „Futboliuko“ žaidimo taisyklėmis.

Visi dalyviai linksmai ir smagiai mankštinosi, žaidė, rungtyniavo, palaikė vieni kitus. Pertraukėlės metu nuotaikingą šokį visiems dalyviams skyrė įstaigos Šimtakojų” grupės priešmokyklinukės.

Draugiškose varžybose dalyvavę 45 priešmokyklinukai džiaugėsi medaliais ir padėkos raštais.  Buvo smagu visiems: ir mažiems, ir dideliems.

Renginio metu skambėjo vaikų juokas, geros emocijos ir garsus sirgalių palaikymas.

Varžybas laimėjo – DRAUGYSTĖ!