2018-09-21 | Europos judumo savaitė


Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Dobiliukas“ rugsėjo 17-21 d. vyko Europos judumo savaitei skirti renginiai. Šios savaitės šūkis –„Judėjimas – sveikatos ir džiaugsmo šaltinis!“  kvietė visą įstaigos bendruomenę pakrutėti.

Visą savaitę buvo organizuojamos įvairios aktyvios veiklos: pirmadienis pradėtas mankštiada „Judėk su šypsena!”, antradienį vyko ir orientacinės varžybos miške prie jūros „Rudens labirintai“, ir sportinė veikla įstaigos kieme „Sportuoti linksma!”, trečiadienis pasitiktas su akcija „Apibėk, aptipenk darželį“, ketvirtadienį buvo organizuojamos varžybos su paspirtukais „Atsispirk ir judėk!”, o penktadienį visų „dobiliukiečių“ laukė daugybė veiklos įstaigos kieme: buvo atidaryta naujai įrengta sporto aikštelė, kurioje mažieji žaidė krepšinį, mėtė ir skaičiavo sumestus taškus, čia pat po atviru dangumi ugdytiniai mokėsi šiaurietiško ėjimo ir dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse „Kurdamas judu!“.

Tikime, kad organizuodami tokias netradicines savaites, aktyviai prisidedame prie vaikų sveikatos, jų fizinio aktyvumo gerinimo ir galime drąsiai teigti, kad aktyvus laiko leidimas gryname ore garantuoja ne tik gerą savijautą, bet ir suteikia puikių emocijų tiek mažiems, tiek dideliems.