2018-09-03 | Šventinis rytmetys „Šypsenų diena“Šviečiant skaičiai saulutei, pasibeldė rugsėjis į ir į mūsų vaikystės namus.

Klaipėdos lopšelio-darželio „Dobiliukas“ bendruomenė pačią pirmąją mokslo metų dieną nusprendė paminėti kitaip. Iš ryto visus skubančius pasitiko animacinio filmuko herojumi tapusi logopedė Virginija, kuri sveikino sugrįžusius ir naujai atvykusius į darželį „dobiliukiečius“, siuntė šiltus palinkėjimus ir kvietė dieną praleisti kuo daugiau šypsantis.

Didelius ir mažus, grupėse pasitikusios pedagogės, jiems dalino savo šiltus žvilgsnius, šypsenas, apkabinimus, padovanojo po veiduką su šypsenėle.

Kieme visų laukė po atviru dangumi įrengtos kūrybinės dirbtuvėlės su dažais, teptukais, muzikos instrumentais, sportiniais žaislais, kur kiekvienas turėjo galimybę kartu su meninio ugdymo mokytoja Rima ir neformaliojo švietimo mokytoju Mantvydu kurti, improvizuoti, laisvai judėti.

Prie fotosienelės „Besišypsantys balionai“ būrėsi ir fotografavosi visi, kurie tądien daug šypsojosi, kurie norėjo pasiųsti palinkėjimus draugams, tėveliams, pedagogams, rudeniui, saulei ir net nuplasnojusiai vasarai.

Ši diena, lydima šypsenų ne tik visus pakvietė naujam startui, bet ir vėl, po vasaros atostogų, nematoma gija surišo visą įstaigos bendruomenę į vieną verpstę, kurioje slepiasi atradimai, kūryba ir nuotykiai.