2018-05-10 | Tarptautinis projektas


Klaipėdos lopšelis-darželis „Dobiliukas“ kvietė Lietuvos, užsienio šalių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigas dalyvauti tarptautiniame projekte „Kamuolio diena 2018“.  

Projekto tikslas – netradiciškai paminėti gegužės 10-ąją, Pasaulinę judėjimo sveikatos labui dieną, ir skatinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą.

Kiekviena, projekte dalyvaujanti, įstaiga 2018 m. gegužės 10-ąją organizavo sportinį renginį, kuriame kiekvienas dalyvis privalėjo turėti po kamuolį. Buvo galimos įvairios renginio formos: sportinės varžybos, šokis su kamuoliais, mankšta su kamuoliais ir kt.

Mūsų įstaigoje „Kamuolio dienos“ mankštą, šokį, žaidimus su kamuoliais organizavo pedagogai Justina Valančienė (Kaktusiukė) ir Mantvydas Ramonas (Dobilas).

Kamuolio šventė suteikė džiugių akimirkų dalyviams, leido pajausti komandinę dvasią ir sporto teikiamą naudą. Skambėjo linksma muzika, aidėjo džiūgaujančių vaikų balsai.

Projekte dalyvavo 130 vaikų, kurie linksmai, kūrybingai, išradingai, prasmingai, aktyviai, judriai ir sportiškai praleido dieną.

Plačiau apie projektą Facebook‘o paskyroje Kamuolio diena Kamuolys.