2018-04-12 | KaniterapijaVaikų šypsenos tokios iškalbingos, jos viską pasako... Tie, kas augina keturkojus draugus - žino, kiek džiaugsmo jie teikia mūsų vaikams.

Balandžio 12 d. terapiniai šuniukai Kleopatra ir Lota kartu su savo vedlėmis lankėsi ,,Skruzdėliukų“ grupėje. Pirmasis bandymas nenuvylė (kitaip ir negalėjo būti, juk užduotys buvo parengtos atsižvelgus į vaikų amžių ir raidą, aptartos su vaikų auklėtojomis).

Šuniukai Kleopatra ir Lota yra ne tik išlaikę terapinių šunų egzaminą, bet ir jų temperamentas, elgesys, gebėjimas jausti vaikus ir su jais švelniai bendrauti ypač tinka užsiėmimuose su ikimokyklinukais.

Vaikai iš anksto žinojo, kad ketvirtadienį pas juos atvyks nepaprasti svečiai – šuniukai. Iš pradžių šuniukams jie sudainavo ryto dainelę, po to išmoko ploti „saulė virė“, nes šunų klausa labai jautri, todėl plojimai ar kitoks triukšmas juos vargina.

Ugdytiniai pirmą sykį susitiko su šuniukais savo grupėje. Kleopatra ir Lota susipažino su kiekvienu vaiku, pasisveikino. Vaikai pasiūlė jiems atsigerti, parodė, kokia jie puiki komanda – kiekvienas įpylė po šlakelį vandens. Pasiūlėm vaikams iš anksto parengtas užduotėles, vaikai viską atliko labai susikaupę, stengėsi, nes norėjo, kad juos pagirtų Kleopatra ir Lota.

Kaip įprasta tokio pobūdžio užsiėmimuose, šuns meilę ir dėmesį pajuto kiekvienas vaikas, tačiau Kleopatra ir Lota atliko ir kitą svarbią „misiją“ – parodė vaikams, kaip smagu būti visiems kartu, smagu ką nors gero nuveikti, gražiai draugauti ir su šunimi, ir tarpusavyje. Užsiėmime dalyvavusios grupės auklėtojos Sandra Jašauskienė ir Virginija Žilienė džiaugėsi vaikų reakcija, geromis emocijomis.

Tik trumpas pusvalandis, kuris gali padovanoti vaikams tiek daug!