2017-11-29 | Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų forumas „Kokybiškas į šiuolaikinį vaiką orientuotas ikimokyklinis ugdymas“


Forume dalyvavo 68 Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogai, neformaliojo ugdymo pedagogai, įstaigų vadovai, kurie susirinko bendrauti ir dalintis patirtimi, idėjomis bei patarimais.

Forumo dalyviai turėjo galimybę pasisakymuose apžvelgti šiuolaikinio vaiko ugdymo svarbą ir reikšmę asmenybės formavimuisi, įvairiais metodais ir būdais pristatyti savo darbinę patirtį, apžvelgti šio laikmečio iššūkius, problemas ir lūkesčius, keistis nuomonėmis, diskutuoti ir aktyviai dalytis įvairia patirtimi kūrybinėse dirbtuvėse „Čia ir dabar“ pasirinktose trijose forumo diskusijų srityse:

socialinis-emocinis ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymas;

kūrybiškos ir aktyvios asmenybės;

kalbinis ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymas, išmaniosios ir skaitmeninės technologijos panaudojimas ir pritaikymas ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo procese.

Forume dalyvavo ir Klaipėdos lopšelio-darželio „Dobiliukas” pedagogės Justina Valančienė ir Ingrida Petrylienė, kurios dalijosi savo gerąją darbo patirtimi forumo diskusijų srityje „Socialinis-emocinis ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymas“. Šią sritį moderavo mūsų įstaigos pedagogė Justina Valančienė ir psichologė Sandra Kybransaitė.

Forumą organizavo Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras ir Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtojų metodinio būrelio taryba.