2017-02-21 | Edukacinis užsiėmimas


„Sraigučių“ grupės vaikai su auklėtoja Justina Valančiene ir auklėtojos padėjėja Zabina Onika vyko į Pr. Domšaičio galeriją Klaipėdoje, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Metų laikų malūnas“.

Muziejininkė Sandra kvietė vaikus pasidairyti po skulptūrų, paveikslų galerijas, pasiūlė mažiesiems lankytojams pastebėti metų laikų gamtos pokyčius Č. Janušo tapybos ekspozicijoje, parodoje „Nuostabioji žemė“. Paveiksluose vaikai ieškojo pavasariui, vasarai, rudeniui ar žiemai būdingų požymių. Jaukiai įsitaisę ant galerijos menės grindų, mažieji klausėsi įvairių gamtos garsų įrašų, komandose dėliojo neįprastas metų laikų dėliones.

Vėliau vaikai buvo pakviesti į galerijos kūrybinę erdvę, kurioje juos pasitiko muziejininkė Rima. Ji pasiūlė vaikams suskurti savo malūną su besisukančiais metų laikų sparnais. Ant keturių malūno sparnų „sraigiukai“ vaizdavo gamtos pokyčius, būdingus kiekvienam metų laikui.

Dalyvavimas šioje pažintinėje išvykoje vaikams suteikė ne tik galimybę praturtinti savo turimas žinias apie metų laikus, bet ir pabuvoti ir kurti netradicinėje erdvėje.