2017-01-25 |


Priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai, besimokantys vokiečių kalbos ir norintys žaisti futbolą, šventei ruošėsi dvi savaites. Vykęs renginys apjungė ne tik priešmokyklinio ugdymo grupių vaikus bet ir vyresniųjų ikimokyklinių grupių ugdytinius, rengusius plakatus, skanduotes, sirgalių atributiką.

              Šventę pradėjo projekto personažas kiškis Hansas (auklėtoja Ingrida Petrylienė), kuris kvietė visus pabūti kartu, smagiai praleisti laiką bei pažaisti futbolą. Šventės dalyviai visus pasitiko vokiška skanduote ir šokiu, kuris sušildė raumenis ir nuteikė smagiam sportavimui. Šventėje vyravo draugiška atmosfera, netrūko laimingų vaikų klegesio, stebint dinamiškas futbolo varžybas, kuriose dalyvavo prešmokyklinio ugdymo „Laumžirgių“ ir „Šimtakojų“ grupių komandos. Pertraukėlės metu, mergaičių palaikymo komanda sušoko nuotaikingą šokį, kurį paruošė meninio ugdymo  mokytoja Rima Butienė, na o treneris Tadas Vitkauskas visus nustebino pademontsruodamas kamuolio žongliravimo techniką.

              Smagu, kad šventėje dalyvavo ne tik pedagogai, vaikai  ir jų tėveliai, bet ir svečiai –  projekto iniciatoriai ir globėjai, Lietuvos futbolo federacijos atstovas Ignas Marcinkevičius bei Lietuvos „Goethe“ instituto  projekto koordinatorė Laura Frolovaitė – Prušinskienė. Svečiai įteikė vaikams Lietuvos futbolo federacijos ir Goethe‘s instituto paruoštus prizus ir atminimo dovanas. Už  aktyvų dalyvavimą futbolo varžybose pasižymėję vaikai buvo apdovanoti diplomais bei medaliais.

         Renginys pavyko puikiai, tai liudijo visų šypsenos, patirtos geros emocijos, bei didžiulis vaikų noras žaisti futbolą.

 „Futboliukas“ – tai šūksniai, juokas, sportas ir geros emocijos”.