2016-09-26 | RUDENĖLIO ŠVENTĖ - PRAMOGINĖ IŠVYKA PRIE JŪROS „RUDENĖLIS JŪROS BANGŲ OŠIME“

Šventiškai nusiteikusius vaikus nustebino ir pralinksmino prie jūros sutiktas ežiukas (auklėtoja Justina Valančienė), kuris ieškojo Rudenėlio, jį kvietusio į rudeninę puotą. Vaikai padėjo ežiukui surasti Rudenėlį. Rudenėlis (auklėtoja Jolanta Ruikienė) ežiuką supažindino su savo draugais: meškute (priešmokyklinio ugdymo pedagogė Birutė Vitkauskienė), zuikiu (priešmokyklinio ugdymo pedagogė Lina Pluščiasukienė), dobilu (pavaduotoja ugdymui Vida Jonušauskienė), baravyku (auklėtoja Laima Prialgauskienė), rudenine daina (muzikos vadovė Rima Butienė), rudens dailininke (dailės mokytoja Aušra Žukauskienė).

Ežiukas, Meškutė ir Rudenėlis vaikus kvietė žaisti, pramogauti, rungtyniauti tarpusavyje, rinkti akmenukus ir taip smagiai bei aktyviai leisti laiką prie jūros. Po aktyvių rungčių Meškutė pavaišino visą šaunią kompaniją savo per vasarą prikopinėtu medumi, o išvykos pabaigoje vaikai ragavo savo atsivežtų skanėstų ir dalijosi įspūdžiais.

Štai taip netradiciškai atšventėme Rudenėlio šventę. Joje netrūko jūros ošimo, rudeniško vėjo, vaikiško šėliojimo, puikios nuotaikos. Pajutome, kad šiemet renkame smėlio smilteles bene paskutinį kartą, nes rudenėjant vis dažniau girdėsime krintančių medžių lapų čežėjimą ant grindinio mieste, kieme, gatvėje...