2016-09-22 | Europos judrioji savaitė Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Dobiliukas“. Sportinis rytmetys „Sportuojame rudenį“. Respublikinis pleneras „Rudens kilimas, 2016“.


Europos Judrioji savaitė startavo ir Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Dobiliukas“, kur rugsėjo 22 dieną vyko nuotaikingas šventinis rytmetys „Sportuojame rudenį“, kuriame dalyvavo visa darželio bendruomenė: vaikai, pedagogai, pageidaujantys vaikų tėveliai.

Susirinkusius dalyvius sportuoti kvietė Rudenėlis (auklėtoja Justina Valančienė), o aktyviai su visais judėjo, lenktyniavo estafetėse, žaidė rudeniškus žaidimus dvi Rudenėlio draugės – Sportininkės Lialia (auklėtoja Justina Zulonienė) ir Caca (auklėtoja Laima Prialgauskienė).

Po aktyvių sportinių rungčių, Rudenėlis visus sukvietė į kūrybines dirbtuvėles po atviru dangumi, kur susirinkusieji kūrė floristinę kompoziciją iš gamtinės medžiagos „Rudens kilimas, 2016“. Taip visi dalyviai išgyveno kūrybos džiaugsmą, kurdami rudenišką darbelį, ir sudalyvavo respublikiniame plenere „Rudens kilimas, 2016“.

Saulėtą rudens rytą patyrėme daug judėjimo džiaugsmo ir įsitikinome, kad fizinis aktyvumas, grynas oras ir puiki nuotaika yra geros savijautos garantas.