2016-03-24 |


Klaipėdos lopšelis-darželis „Dobiliukas“ prisijungė prie socialinio projekto taikai ir vienybei Žemėje „Apkabinkime žemę“. 

Kovo 24-ąją įstaigos kieme buvo minima Žemės diena. Akciją „Apkabinkime žemę gerais darbais, 2016“ vedė gėlytėmis tapusios auklėtojos Justina Valančienė ir Justina Zulonienė, kurios kvietė dalyvius ne tik puošti žemę savo sukurtomis gėlytėmis, bet ir ją sušildyti, paduodant ranką greta stovinčiam draugui ir taip perduoti žinią Žemei, Žemei – mūsų motinėlei. Šios akcijos akimirkas filmavo priešmokyklinio ugdymo pedagogė Birutė Vitkauskienė.

Bendru buvimu, dideliu apkabinimu, plačiomis šypsenomis buvo siekiama parodyti bendrą rūpestį Žemei ir meilę jai. Juk mes visi esame Žemės vaikai! – skandavo akcijos dalyviai.

Po bendro pabuvimo, vaikučiai su auklėtojomis skubėjo puošti Žemę, kad ši kuo greičiau sužaliuotų, sužydėtų įvairiausiomis pavasario spalvomis piešiniuose ant popieriaus, ant grindinio, ant medžių kamienų...

Tądien Klaipėdos lopšelio-darželio „Dobiliukas“ kiemas ne tik sušvito kuo įvairiausiomis spalvomis, bet ir viliote vilioto kiekvieną, einantį pro šalį, stabtelėti ir pasidžiaugti nuostabiu reginiu, skirtu Žemei.

Žemės dienai paminėti akcijoje „Apkabinkime Žemę gerais darbais, 2016“ dalyvavo 108 vaikai ir 19 suaugusiųjų. Ištiesdami ranką greta stovinčiam žmogui, ne tik įkvėpėme vienas kitą gerumui, bet ir pajutome bendrystę. O juk geri darbai, kuriami kartu, visada yra labiau matomi akimis ir pajaučiami širdimi.